ankaraimmergaskombiservisi

BATIKENT İMMERGAS KOMBİ SERVİSİ 0312 566 60 77

KREDİ KARTI İLE KAPIDA ÖDEME
BATIKENT İMMERGAS KOMBİ BAKIM TAMİR
BATIKENT İMMERGAS SOHBEN BAKIM TAMİR
BATIKENT İMMERGAS KLİMA BAKIM TAMİR
BATIKENT İMMERGAS BRÜLÖR BAKIM TAMİR
BATIKENT İMMERGAS HİDRAFOR BAKIM TAMİR
ANKARANIN HER BÖLGESİNE BİR TLFLA 7/24 GARANTİLİ HIZLI SERVİS
PAZAR GÜNLERİ SERVİSİMİZ VARDIR

immergas Kombi Arıza Kodları Ve Açıklamaları

İmmergas kombi E 01 Arıza Kodu: Yanma arızası.Kombinizin gaz vanasını kontrol edin ve daire girişinden gaz vananızı kontrol edin cihazı resetleyin 3 defa resetlediginiz halde (her resetlediginizde 30 sn. bekleyin) sorun devam ederse teknik destek alın

İmmergas kombi E 02 Arıza Kodu: Aşırı sıcaklık emniyet termostatı devreyi kapatmış.Kalorifer Peteklerinizi kontrol edin en az 3 petek vanası açık olmak zorundadır.Yaz/ Kış farketmez

İmmergas kombi E 03 Arıza Kodu: Baca gazı termostatı devrede.Hermatik kombi ise cihazın yıllık bakımını yaptırın.Bacalı ise eğer bacanızı kontrol edin

İmmergas kombi E 05 Arıza Kodu: Kalorifer sensörü arızalı

İmmergas kombi E 06 Arıza Kodu: Kullanım suyu sensörü arızası

İmmergas kombi E 07 Arıza Kodu: Baca gazı test konumu arızası.Bacanızın çekiş gücü düşük kontrol edin.

İmmergas kombi E 10 Arıza Kodu: Yetersiz su basıncı.Kombinizin su basıncı düşük su basıncını tavsiyemiz 1,5 ile 2,0 bar arasında sabitlemeniz.

İmmergas kombi E 11 Arıza Kodu: Hava prosestatı arızası

İmmergas kombi E 14 Arıza Kodu: Alev kontrol elektrotu arızası

İmmergas kombi E 31 Arıza Kodu: Uzaktan kontrol cihazı uyum sağlayamıyor

BATIKENT İmmergas Servisi (0312) 566 60 77  BATIKENT İmmergas Teknik Servis

BATIKENT İmmergas Servis
Kaliteli ve Güvenilir Özel İmmergas Servisi

Yılların verdiği tecrübe ve teknik ekipmanlarımızla siz İmmergas marka kombi ve İmmergas kullanıcıları için garantili ve kaliteli teknik servis hizmeti veriyoruz. Alanında uzman teknisyen kadromuzla eski yeni tüm İmmergas kombi ve klimaları garantili tamir ediyoruz. İşini severek yapan bir servis olarak yıllardır bu alanda hizmet vermekteyiz. İstanbul ‘ un en gelişmiş ve en büyük özel İmmergas servislerinden biri olarak siz İmmergas kullanıcıları için kaliteli ve garantili servis hizmeti veriyoruz. Eğer sizde İmmergas kullanıcısıysanız ve İmmergas marka ürününüz için kaliteli bir servis arıyorsanız bize ulaşın.

Özel İmmergas servisi olarak Ankara gibi milyonluk metropol bir şehrin tüm servis ihtiyacını karşılayabilecek kapasitedeyiz.

Gezici İmmergas Servisi

En az sizin kadar zamanınıza değer veren bir servis olarak İmmergas kullanıcıları için full donanımlı gezici servis araçları oluşturduk. Siz çağrı merkezimizi arayıp kaydınızı bırakdıktan sonra size en yakın servis aracımızı yönlendiriyoruz. Uzman teknisyenlerimiz kontrolünde ki gezici servis araçlarımız sayesinde size kısa sürede hizmet verebilme imkanına sahibiz.

İmmergas kullanıcısı olarak beklemeden hızlı ve kaliteli servis hizmeti almak istiyosanız bizi

0312 566 60 77

7/24 Online BATIKENT İmmergas Servis

Sektörde ilklere imza atan bir servis olarak siz BATIKENT İmmergas kullanıcıları için 7/24 servis hizmeti veriyoruz. İstanbul ‘ un en çok gezici servis aracına sahip özel İmmergas servisi olarak size 7/24 teknik destek sağlıyoruz. Bizi dilediğiniz gün ve saatte arayıp servis hizmeti alabilirsiniz

1. Kombi cihazının içindeki ısı ileten parçaların toz ve kirle kaplanmadığından emin olunur. Aşırı kirlenen ve hasar gören tesisat parçaları kombinizin ömrünü kısaltır, doğalgaz tüketimini arttırır.
2. Kombi cihazının tüm elektrik aksamı kontrol edilir.
3. Isı sensörleri control edilir ve bacanın açık olduğundan emin olunur.
4. Kombi su seviyesi ve bu seviyenin tutarlılık seviyesi kontrol edilir.
5. Tesisat suyunuzun bir süre sonra değiştirilmesi gerekebilir. Aşırı kirlenen tesisat suyu, ısı iletimini aksatır ve daha fazla doğalgaz tüketmenize neden olur.
6. Özellikle tesisat suyu değiştirildikten sonra tesisat içinde kalan hava alınır.
7. Kombinin su hattında bulunan kir filtresi kontrol edilir. Eskiyen veya aşırı kirlenen filtrelerin değiltirilmesi gerekir. Aksi halde kombi tesisatınızdaki kirli su oranı artar ve ısı transferi yavaşlar. Bu durum doğalgaz faturanıza yansır.
8. Kalorifer peteklerinin de bakıma ihtiyacı vardır. Kalorifer peteklerinin iç ve dış temizliği ısı iletimini büyük ölçüde arttırarak daha az doğalgaz tüketmenizi sağlar. Kalorifer peteklerinin konvektörleri genellikle ulaşılması güç yerlerde odukları için kir tutmaya müsaittirler. Özellikle ilk çalıştırmada gelen kokuyla anlaşılan konvektördeki kir birikmesi evinizin ve iş yerinizin hijyeni için tehlike oluşturabilir.

mmergas tüketicilerine sunduğu mevcut servis hizmet kalitesini, kurduğu merkez servis yapısı ile daha da güçlendirerek, mevcut servis filosuna kattığı 16 servis aracı ve konusunda uzman servis teknikeri ile satış sonrası hizmet anlayışına verdiği önemi göstermiştir. TSE standartlarında olan mobil merkez servis araçlarımız, İmmergas kurumsal yapısı ile dizayn edilip, özel raf sistemi ile donatılmıştır. İmmergas merkez servis araçlarımız yeni teknoloji ve standartların gerektirdiği tüm ölçü aleti, takım ve servis el aletlerine sahiptir.

İmmergas, merkez servis teknikerlerini en üst teknoloji ile donatmıştır. Servis teknikerleri, sahip oldukları diz üstü bilgisayarlar sayesinde merkezle sürekli online bağlantı kurabilmekte; cihaz, tüketici ve tüm teknik bilgilere kısa zamanda ulaşabilmektedir. İmmergas merkez servis teknikerleri cihaz da yapılan işlemlerle ilgili bilgileri mobil yazıcı sayesinde baskı alabilmekte ve bu sayede tüketiciyi bilgilendirerek, doğru ve hızlı servis anlayışı ile hizmet vermektedir.

İmmergas servis teknikerleri tüketicilerine hız, ekonomi ve konfor sunar. Servis teknikerleri Isıtma sistemine konfor ve ekonomi katmak için gerekli olan tüm müdahaleleri yapar. Kısaca yapılan bu servis hizmetlerine “ISI DANIŞMANLIĞI” diyebiliriz.

İmmergas servis teknikerleri güler yüzlü tavırlarının yanı sıra, kendileri için özel tasarlanmış servis kıyafetleri ve kimlik kartları ile tüm tüketicilerine yüksek standartlarda ve ayrıcalıklı İmmergas servis hizmeti sunar.

batıkent immergas,batıkent immergas servisi,batıkent immergas kombi,batıkent immergas kombi servisi,batıkent immergas klima servisi,batıkent immergas ,batıkent immergas servis,batıkent immergas servisi,immergas kombi arıza kodları

0312 566 60 77