ankarakombiservisleri

BATIKENT SÜSLER KOMBİ SERVİSİ 0312 566 60 77

KREDİ KARTI İLE KAPIDA ÖDEME
BATIKENT SÜSLER KOMBİ BAKIM TAMİR
BATIKENT SÜSLER SOHBEN BAKIM TAMİR
BATIKENT SÜSLER KLİMA BAKIM TAMİR
BATIKENT SÜSLER BRÜLÖR BAKIM TAMİR
BATIKENT SÜSLER HİDRAFOR BAKIM TAMİR
ANKARANIN HER BÖLGESİNE BİR TLFLA 7/24 GARANTİLİ HIZLI SERVİS
PAZAR GÜNLERİ SERVİSİMİZ VARDIR
BATIKENT Süsler Servisi 0(312) 566 60 77  BATIKENT Süsler Teknik Servis

Süsler Kombi Arıza Kodları

Süsler Kombi Dijital kombilerinde verdiği arıza kodları
E0 Arıza Kodu ; 3 kere komninizi resetleyin arıza devam ediyor ise elektronik kartı arızalıdır.

E1 Arıza Kodu ; Kombinizde su yok 1,5 barın altında suyu doldurun ve resetleyin

E2 Arıza Kodu ; Kombinize gelen gaz vanası kapalı olabilir kapalıysa gazı açın ve resetleyin gaz valfi arızası olabilir.

E3 Arıza Kodu ; Petek suyu ntc si arızalı kombinizin kalorifer ntc (ısı sensörü) değiştirin.

E4 Arıza kodu ; Kombinizin sıcak su ntc (ısı sensörü) değiştirin ve resetleyin.

E5 Arıza Kodu ;

E6 Arıza Kodu ; kombinin limit olabilir prosestat yada fan motoru arızası en son elektronik kart kontol edelim

Süsler Servis
Kaliteli ve Güvenilir Özel Süsler Servisi

Yılların verdiği tecrübe ve teknik ekipmanlarımızla siz Süsler marka kombi ve Süsler kullanıcıları için garantili ve kaliteli teknik servis hizmeti veriyoruz. Alanında uzman teknisyen kadromuzla eski yeni tüm Süsler kombi ve klimaları garantili tamir ediyoruz. İşini severek yapan bir servis olarak yıllardır bu alanda hizmet vermekteyiz. İstanbul ‘ un en gelişmiş ve en büyük özel Süsler servislerinden biri olarak siz Süsler kullanıcıları için kaliteli ve garantili servis hizmeti veriyoruz. Eğer sizde Süsler kullanıcısıysanız ve Süsler marka ürününüz için kaliteli bir servis arıyorsanız bize ulaşın.

Özel Süsler servisi olarak Ankara gibi milyonluk metropol bir şehrin tüm servis ihtiyacını karşılayabilecek kapasitedeyiz.

Gezici Süsler Servisi

En az sizin kadar zamanınıza değer veren bir servis olarak Süsler kullanıcıları için full donanımlı gezici servis araçları oluşturduk. Siz çağrı merkezimizi arayıp kaydınızı bırakdıktan sonra size en yakın servis aracımızı yönlendiriyoruz. Uzman teknisyenlerimiz kontrolünde ki gezici servis araçlarımız sayesinde size kısa sürede hizmet verebilme imkanına sahibiz.

Süsler kullanıcısı olarak beklemeden hızlı ve kaliteli servis hizmeti almak istiyosanız bizi

0312 566 60 77
7/24 Online BATIKENT Süsler Servis

Sektörde ilklere imza atan bir servis olarak siz BATIKENT Süsler kullanıcıları için 7/24 servis hizmeti veriyoruz. Ankaranın en çok gezici servis aracına sahip özel Süsler servisi olarak size 7/24 teknik destek sağlıyoruz. Bizi dilediğiniz gün ve saatte arayıp servis hizmeti alabilirsiniz

Grup, 2006 yılında üretimini %9.6 büyüterek, Fransa, İspanya, Çin, İngiltere, Rusya ve Çek Cumhuriyeti’ndeki fabrikalarında 67 milyon adetlik üretim adedine ulaşmıştır. 2006 yılı toplam satışları ise 1.054 milyon Euro olarak gerçekleşmiştir. Ürünlerinin A enerji sınıfına yükselmesine odaklanan teknoloji ve ürünlerdeki araştırma geliştirme yatırımları %16 büyüyerek 37 milyon Euro’ya ulaşmıştır.
Grup, Türkiye’deki Süsler markalı Doruk Firması’nın Grub’a eklenmesi ve Arjantin’de bir firmanın Grup bünyesine katılmasıyla, ikisi 2.000 merkez ve 6.000′nin üzerinde uzmanıyla satış sonrası hizmet sunan, dünya çapında 38 iştirake ulaşmıştır. 5255′i (%74) İtalya dışında olmak üzere Grub’un toplam çalışan sayısı 7059′a ulaşmıştır. Firma en son olarak Finlandiya’dan Helkama Forste firmasıyla ticari bir anlaşma yaparak, Finlandiya’da herkes tarafından bilinen Helkama ve Grepa markalarının ticari haklarının sahibi olmuştur.

batıkent süsler,batıkent süsler servisi,batıkent süsler kombi,batıkent süsler kombi servisi,batıkent süsler klima servisi,batıkent süsler ,batıkent süsler servis,batıkent süsler servisi,süsler kombi arıza kodları

0312 566 60 77