ankarabekoservisi

OSTİM Beko Klima Servisi 0312 566 60 77

*Ostim Beko Klima Arıza Onarım Servisi

*Ostim Beko Klima Bakım Servisi

*Ostim Beko Klima Montaj-Demontaj Servisi

*Ostim Beko Klima Gaz Dolum Servisi

Ostim Beko Klima Servisimiz Garantisi bitmiş Beko  klimalarınız için klima servisi, klima tamiri, klima montajı, klima demontajı, klima yer değişimi, klima bakır boru tesisatı klima gaz dolumu ve klima bakım işlemlerini yapmaktadır. Beko klima servisi hizmeti Ankara nın tüm bölgelerine  1 yıl parça garantili olarak Beko Klima Tekmik Servisimiz tarafından verilmektedir.

Ostim Beko 0312 566 60 77 klima servisi, müşterilerine servis talebi bulundukları gün içerisinde hizmet sunmaktadır. Arızalanan klimalara yerinde müdahale edilmektedir. Yerinde yeterli müdahale yapılamayacak olan klimalar atölyeye götürülmekte, işlem bitiminde tekrar müşteriye ulaştırılmaktadır. Beko Klima servisi olarak müşterilerimize her yıl düzenli olarak klima bakımı yaptırmalarını önermekteyiz. Klima bakımı yaptırılan cihazlarda arıza oluşma riski minimuma inmektedir. Klima bakımı; klima arızalanmadan önce parçalarda oluşan bozulmaları, zamanla kullanımdan oluşan birikinti ve tozlanmaları temizleme, engelleme ve daha performanslı çalışarak az enerji ve yakıt tüketen bir cihaza sahip olmak için yapılmaktadır. Klima bakımını ihmal etmek cihazların ömrünü kısalmaktadır.

Beko klima bakımı yapılmasında en zaruri nokta; klima kullanıcılarının yaşam alanlarında bakımsız klimanın bulunması sonucu oluşan çeşitli hastalıklara yakalanma olasılığıdır. Unutmayalım ki klima bakım periyodik olarak düzenli bir şekilde yapıldığı takdirde hem sizin hem de klimanızın sağlığı korunur.

Klima Yer Değiştirme ve Demontajı Klimanızdan en üst verimi alabilmek ve sorunsuz çalışmasını sağlamada doğru yere ve doğru montajın rolü çok büyüktür. Evinizi taşıdığınızda ya da klimanızın yerinin değiştirilmesi ihtiyaçlarınızda, profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra klimanızın montajını yapıyoruz.

Beko Marka Klimalarınız İçin, 24 saat hizmette olan teknik servis ekibimize ulaşabilir, montaj, bakım, keşif, tamir, onarım, gaz dolumu vs her türlü ihtiyaçlarınızda profesyonel teknik servis hizmeti alabilirsiniz…

0312 566 60 77