dogsan eryaman
SİNCAN DOGSAN KOMBİ SERVİSİ 0312 566 60 77

DOGSAN KOMBİ BAKIM TAMİR
DOGSAN SOHBEN BAKIM TAMİR
DOGSAN KLİMA BAKIM TAMİR
DOGSAN BRÜLÖR BAKIM TAMİR
DOGSAN HİDRAFOR BAKIM TAMİR
ANKARANIN HER BÖLGESİNE BİR TLFLA 7/24 GARANTİLİ HIZLI SERVİS
PAZAR GÜNLERİ SERVİSİMİZ VARDIR

SİNCAN Dogsan Servisi (0312) 566 60 777/24 Servis Hattı
Dogsan servis SİNCAN , SİNCAN Dogsan servisi, Dogsan teknik servis
SİNCAN Dogsan servisi,SİNCAN Dogsan servis SİNCAN Dogsan Servis

SİNCAN ve çevresinde servislerimiz mevcuttur.Garantili yedek parça garantili servis sloganı ile “Sistem” servis sektöründe öncü firma olmayı başardı.

SİNCAN Dogsan Servisimize hergün onlarca müşterinin güvendiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz.
Uzman ” SİNCAN DogsanTeknik Servis” personellerimizle tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak.

Dogsan teknik servisi olarak Ankaranın her bölgesine yakın servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlıyabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz.

Dogsan Dogsan servisi ve Montajı gayet idealı ve ömrünü bu işlere adamış kadromuzun sizler için tek politikası güvendir..

Dogsan ev aletleri bakımı,onarımı ve montajı ile müşterilerini güler yüzlü kalmaları için elimizden gelenin daha fazlasını yapıyoruz.

Profesyonel Ekibimiz ve acil servis ekibimiz 20 yıllık hizmet tecrübemizle hizmetinizdedir.

Sistem, Genç ve dinamik bir ekip olarak Dogsan servisleri beyaz eşya servisinde 100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet veriyoruz.

Ayrıca sürekli gelişen teknoloji doğrultusunda elemanlarımıza verdiğimiz eğitim ile çağdaş ve kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Size de hizmet vermek dileği ile saygılarımızla…

Telefon numaramızdan bizi arayın , size en yakın Dogsanservis ekibimizi yönlendirelim.

0312 566 60 77 - “SİNCAN Dogsanservisi”, Sistem profesyonel servis hizmetleri.

SİNCAN Dogsan servisi – Sistem servis
SİNCAN Dogsan tamiri – Sistem servis
SİNCAN Dogsan onarımı – Sistem servis
SİNCAN Dogsan bakımı – Sistem servisi
SİNCAN Dogsan servisleri – Sistem servisi
SİNCAN Dogsan teknik servisi – Sistem servisih

1978 yılında ısıtma sektörüne Bür-tes Ltd. Şti. adıyla adım atan şirketimiz, 1986 yılında yeniden yapılanmaya gitmiş ve Doğsan Isı San. Tic. Ltd. Şti.’ ni kurmuştur.

Doğalgaz kullanımını yaygınlaştırma projesi, ısıtma sektörüne yeni bir ivme kazandırmıştır.

Yeniden yapılanmasını ve alt yapısını tamamlayan Doğsan sektörün önde gelen Kombi ve Kazan üreticisi İtalyan Unical A.G. spa. Türkiye distribütörlüğünü alarak sektöre yeni bir bakış getirmiştir. 80′li yıllara kadar kazan vb ısıtma cihazlarında yapılan üretimler m² olarak anılırdı ve verim hesapları ise son derece düşüktü.

Doğalgaz kullanımı ve Avrupa’dan ithal edilen Doğalgazlı ısıtma cihazlarının Kcal/h cinsinden yüksek performans ve verime sahip ürünler olması, yerli üreticilerimizin kalitesini de artırmıştır.

Doğsan temel faaliyet alanı olan , bireysel merkezi ve Endüstriyel Doğalgazlı dönüşüm sistemleri , Doğalgazın kullanıldığı tüm illerde seçkin Bayi ve teknik servisleri ile faaliyetini sürdürmektedir.
Doğsan ürün gamını geliştirmektedir.2006 yılında ise kullancılara ve sektöre yeni ürünler katmayı hedeflemektedir.EVE 05 adıyla , plakalı eşanjörlü ve bithermal eşanjörlü kombiler , Kondensal adıyla yoğuşmalı kombiler , Modulex Al-Si-Mg alaşımlı döküm kazanlar ( % 109.2 verim ve yer tipi gövde içerisinde modüler kaskat kazan sistemi ) ALKON adıyla 18-65 kW arası villalara yönelik duvar tipi yoğuşmalı kazan ( % 110 verim ) ,boyler , çelik kazan ve klimaları piyasaya sunacaktır.

sincan doğsan kombi,sincan doğsan kombi servisi,sincan doğsan kombi arıza servis,sincan doğsan kombi bakım servisi,sincan doğsan kombi kart tamiri servisi,sincan doğsan kombi teknik servis ,sincan doğsan servis,sincan doğsan kombi servisi

0312 566 60 77